BOX CLUB

• VÍŤAZI 1. LIGY JUNIOROV - Hore druhý zľava topoľčiansky boxer MIROSLAV ČEPKO, štvrtý zľava tréner BOX CLUBU BODYLINE Topoľčany - PAVOL HLAVAČKA. Dole druhý zľava topoľčiansky pästiar - ROMAN FORMÁNEK.
  •
  • Chcel by si aj ty súťažiť za najlepší slovenský klub? V boxerskom klube BODYLINE máš jedinečnú šancu! V roku 2009 si už traja topoľčianski pästiari obliekli dres BC Stavbár Nitra a počínali si viac ako úspešne. Miroslav Čepko bol oporou juniorského družstva, ktoré získalo v 1.lige dorastu TITUL MAJSTROV SR! Vyhral všetky zápasy a dostal príležitosť aj v družstve mužov, ktoré získalo EXTRALIGOVÝ TITUL. Ani v tejto kategórii nenašiel premožiteľa! Ďalší topoľčiansky boxer Filip Mokoš štartoval za Nitru na turnaji „Pohár prezidenta SABA“ a prispel k zisku zlatých medailí! V roku 2009 sa v ringu predstavil aj dorastenec Roman Formánek, ktorý si počínal taktiež víťazne.
  • Záujemcovia o box v Topoľčanoch majú pod vedením trénerov Miroslava Čepku šancu nie len získať základy z tohto tradičného olympijského športu, ale aj napredovať ďalej do ligových súťaží.
  •
  • PAVOL HLAVAČKA - TRÉNER BOX CLUBU BODYLINE TOPOĽČANY - 16-násobný MAJSTER SLOVENSKA - VICEMAJSTER SVETA JUNIOROV - víťaz viacerých medzinárodných turnajov - mnohonásobný najlepší boxer Slovenska.
  •
  • Topoľčiansky pästiar MIROSLAV ČEPKO (vľavo).
  •
  • BC STAVBÁR NITRA so zlatými medailami na turnaji "Pohár prezidenta". Hore druhý zľava PAVOL HLAVAČKA - tréner BOX CLUB BODYLINE Topoľčany. Hore šiesty zľava FILIP MOKOŠ - boxer z BOX CLUBU BODYLINE Topoľčany. Dole prvý zľava MIROSLAV ČEPKO - boxer z BOX CLUBU BODYLINE Topoľčany.